Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid.
Ik begrijp hetOp woensdag 29 mei starten we bij ZorgSaam weer met een nieuwe ademhalingscursus, om je algehele gezondheid te verbeteren. Deze cursus wordt gegeven door onze ademcoaches Anne-Lotte Hoekjen en Martine van den Berg.
Ademhaling is een onbewust proces wat veel invloed heeft op lichamelijke functies. Veel mensen zijn zich daarom ook niet bewust dat ze verkeerd of niet optimaal ademhalen. Het mooie aan je ademhaling is dat het ook een heel krachtig middel is om gezondheidsklachten te beïnvloeden. Tijdens onze 6 of 12-weekse ademhalingscursus leer je alles over je ademhaling en krijg je veel praktische handvaten om je ademhaling duurzaam te veranderen.
Met de ademhaling kunnen we invloed uitoefenen op bovenstaande klachten, maar daarnaast ook op maar liefst 300 andere gezondheidsproblemen.
Tijdens de ademhalingscursus leer je diverse ademhalingstechnieken met daarbij de theoretische onderbouwing.
Tijdens de fysieke sessies ga je actief met je ademhaling aan de slag en leer je verschillende (nieuwe) ademhalingstechnieken.
Daarnaast bieden we een online module ter ondersteuning, zodat je thuis alles nogmaals kunt nalezen en actief kunt oefenen. Op deze manier kun je je gezondheid ook na die tijd positief blijven beïnvloeden. En hoe mooi is het? Want je hebt je ademhaling ALTIJD bij je!
Je kunt in 8-12 weken tijd een fysiologische verandering in je lichaam teweegbrengen en een reset van je complete ademhalingssysteem creëren.
Dan is onze nieuwe ademhalingscursus iets voor jou!
Er is veel ruimte voor persoonlijke aandacht in een kleinschalige groep van maximaal 8 personen. Het deelnemen aan deze cursus is écht een investering in jezelf voor nu en de toekomst!
Duur: 6 weken, waarvan 6 live bijeenkomsten en online modules ter ondersteuning.
Locatie: ZorgSaam Hellendoorn, Koemaste 2C
Tijd: Om de week op woensdagochtend van 08.30 u – 10:00 u
Data fysieke ademhalingssessies: 29 mei, 5 juni, 12 juni, 19 juni en 26 juni, 3 juli
Kosten: €449,- *let op deze kosten worden niet vergoed door de verzekeraar
Enthousiast? Schrijf je dan vandaag nog. Klik hier om je in te schrijven.
Heb je vragen over de ademhalingscursus stuur dan een mail naar mvandenberg@zorgsaamnijverdal of ahoekjen@zorgsaamnijverdal.nl
Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!